SS5885 оболонка білий кварц інженерії камінь стільниці зробив камінь кварц великий плити

SS5885 оболонка білий кварц інженерії камінь стільниці зробив камінь кварц великий плити

Мислення Industries Корпорейшн Лімітед є одним з провідних, Китай, ss5885 оболонки білий кварц інженерії кам'яні стільниці, які зроблені зробив кам'яних кварц великий плити виробників, Ласкаво просимо до оптової дешевих ss5885 оболонки білий кварц інженерії кам'яні стільниці, які зроблені зробив кам'яних кварц великий плити з наших...

Послати повідомленняChat Now

Мислення Industries Корпорейшн Лімітед є одним з каталог Китаї ss5885 оболонки білий кварц інженерії кам'яні стільниці, які зроблені зробив кам'яних кварц великий плити виробників, Ласкаво просимо в оптової дешевих ss5885 оболонки білий кварц інженерії кам'яні стільниці, які зроблені зробив кам'яних кварц великий плити від нашої фабрики і перевірте білий кам'яні стільниці Ціна з нами.

Опис продукту


Про Summerly кварцового каменю


Кварцового штучних синтезується з високої чистоти кислотно Промитий 93% кварцового каменю, 7% полімерного матеріалу і невеликою кількістю неорганічних пігментів, за умови, що вакуум і через гетерогенних матеріал агрегації технології.

Також відомий як камінь інженерії, штучний мармур являє собою суміш мармурова пудра, смоли і пігмент ролях використанні вакуумні коливання сформувати блоку. Плити виробляються потім різання, шліфування та полірування. Деякі заводи розробили на спеціальних, низької в'язкості, високоміцні Поліефірні смоли поліпшити твердість, міцності та блиску і скоротити поглинання води.

1

Назва товару

SS5885-Shell білий

2

Фірмове найменування

Summerly Кварцові камінь

3

Колір

Барвистий

4

Розмір

Сляби товщиною розмір: 3000x1400mm, 3000x1600mm, 3200 1600

Вирізати до розміру: 1200x1200mm, 800x800mm, 1200x800mm, 600x600mm, 300x300mm, 300x600mm;

Налаштувати розмір панелі.


5

Товщина

12 мм, 15 мм, 18 мм, 20 мм, 25 мм, 30 мм

6

Твердості Мооса

6.9

7

Кварц кам'яних зразка

Безкоштовно

8

Головний ринок

США, Канада, Австралія, європейські країни

Продукт шоу


Зразок кольору

Інші гарячі кольори


Застосування стільниці


Доставка

10-15 днів після отримувати депозит аванс


Бренд інформація---Summerly кварцового каменю


"SUMMERLY, КВАРЦ" є мислення Industries корпорації, спрямованих на забезпечення високої кінця кварц бренду. Наша фабрика, розташована в "Світ Stone" Shuitou, є одним провідних і надійна компанія спеціалізується на дослідження amp; Розробка, виготовлення, продаж і службу як одного з сучасних великих Штучні кварцових промислових підприємств, прагнучи виробляти Китай вищої якості штучних кварцового каменю. З десяти років досвіду в штучного каменю бізнес, впровадження сучасного менеджменту режимі і для виробництва якісної продукції в кварцових промисловості наш засновник створювати наш власний бренд "Автоформат". SUMMERLY quot;. У нас сильний продукт науково-дослідної та здатність незалежних інновації, створення вище вартості для клієнта.Hot Tags: ss5885 оболонка білий кварц інженерії кам'яні стільниці, які зроблені зробив кам'яних кварц великий плити, білий кам'яні стільниці, Китай, виробників, фабрика, оптом, дешевий, вартість
Супутні товари
Розслідування